Mapa stránek

Úvodní strana

Kryty

Projektování a výstavba jak protiatomových krytů, tak i krytů se zvýšenou seizmickou odolností. Hlavní zaměření je na menší kryty, tj. kryty rodinného typu. Od roku 2014 se provádí i úprava sklepů na nouzové protiatomové kryty.

Manuální filtroventilační zařízení

Mobilní manuální filtroventilační zařízení, se kterým i malé děti dokážou zajistit dostatek vzduchu pro rodinu. Je především určeno k filtraci vzduchu v podmínkách jaderné, biologické nebo chemické války, ale samozřejmě lze použít i v případě havárie chemičky, jaderné elektrárny apod. Je zcela nezávislé na elektrické energie, což je důležité zejména v případě válečného konfliktu.

Kurzy pro veřejnost

Prakticky zaměřené kurzy věnující se především ochraně osob a majetku proti účinkům zbraní hromadného ničení. Poskytují především takové informace, které jsou široké veřejnosti velmi těžko dostupné.

Analýza

Výpočet ničivých účinků pravděpodobných blízkých i vzdálenějších jaderných výbuchů na objekt, který by měl v případě válečného konfliktu sloužit jako improvizovaný úkryt. Tato studie je v podstatě taková kuchařka, která upozorňuje na možná rizika jak pro daný objekt, tak především pro lidi ukryté uvnitř a zároveň obsahuje i rady, jak těmto hrozbám čelit nebo jak je alespoň co nejvíce snížit. Také zahrnuje i informace o možných dlouhodobých rizicích a jak si s nimi poradit. Vypracovává se vždy tak, aby byla srozumitelná co nejširší věkové skupině lidí.

Internetový obchod

Prodej civilních i vojenských ochranných masek, civilních i vojenských filtrů k ochranným maskám, keramických filtrů, přenosných filtračních lahví, dezinfekčních tablet a roztoků na přípravu pitné vody, roztoků na dezinfekci povrchů a přístrojů dezinfikujících povrchy v místnostech prostřednictvím aerosolu.

Co nás čeká v roce 2011 a 2012

Tento článek z března 2011 se v souvislostech zabývá globálním vývojem na této planetě a možným koncem naší civilizace (ne koncem světa).

Vývoj ve světě

Popis některých záležitostí, které mají značný vliv na globální vývoj.

Zprávy

Denní přehled důležitých zpráv o aktuálním dění ve světě.

Kontaktní informace

TOPlist